Czym się zajmuję?

Jesteś w dobrych rękach!

Freelancer-lepszy wybór!

Wybór freelancera to lepszy wybór, zwłaszcza ze względu na cenę. Jako niezależny projektant stron internetowych, sklepów internetowych czy różnych grafik mogę  zapewnić większą wartość w porównaniu z innymi firmami zajmujących się projektowaniem powyższych rzeczy. Przez takie działanie więcej pieniędzy zostanie w Twojej kieszeni.

W kontakcie z klientami cenię komunikację na wysokim poziomie. Bez niedopowiedzeń. Stawiam na jasno określone i sprecyzowane formy komunikacji tak, aby praca była łatwiejsza i bardziej efektywna. Wybierając moją ofertę masz pewność, że kontaktujesz się z osobą która finalnie wykonuje dla Ciebie wszystkie powierzone zadania.

Strona internetowa

Strona internetowa to coś co Ty lub Twoja firma musi mieć. Zadbam o to, aby stworzona dla Ciebie strona była funkcjonalna, szybka oraz bezpieczna.

Sklep internetowy

Sklep e-commerce? Czy może platforma e-learningowa? A może jeszcze coś innego? Zapewnię wszystko, by sprzedaż była prosta i przyjemna.

Copywriting

Tworzę teksty najwyższej jakości, które osiągają zamierzone rezultaty. Dzięki wspaniale napisanej treści przyciągniesz odbiorców.

Identyfikacja Wizualna

Logotypy, bannery, wizytówki, projekty odzieżowe, długopisy, torby, breloki, magnesy prezentacje, katalogi, ulotki i wiele, wiele więcej.

SEO

Kampanie SEO to gwarancja stabilnej pozycji w wyszukiwarkach. Zbuduję strategię odpowiedniego rozwoju dla Twoich stron lub sklepów internetowych.

Social Media

Reklamy w social mediach to możliwość wyselekcjonowania odbiorców. Zoptymalizowana reklama to gwarancja dotarcia do odbiorcy.