Czym się zajmuję?

Great Page Zdjęcie

Jesteś w dobrych rękach!

Freelancer-lepszy wybór!

Wybór freelancera to lepszy wybór, zwłaszcza ze względu na cenę. Jako niezależny projektant stron internetowych, sklepów internetowych czy różnych grafik mogę  zapewnić większą wartość w porównaniu z innymi firmami zajmujących się projektowaniem powyższych rzeczy. Przez takie działanie więcej pieniędzy zostanie w Twojej kieszeni.

W kontakcie z klientami cenię komunikację na wysokim poziomie. Bez niedopowiedzeń. Stawiam na jasno określone i sprecyzowane formy komunikacji tak, aby praca była łatwiejsza i bardziej efektywna. Wybierając moją ofertę masz pewność, że kontaktujesz się z osobą która finalnie wykonuje dla Ciebie wszystkie powierzone zadania.

Great Page Logo Strony Internetowe

Strona internetowa

Strona internetowa to coś co Ty lub Twoja firma musi mieć. Zadbam o to, aby stworzona dla Ciebie strona była funkcjonalna, szybka oraz bezpieczna.

Great page Logo Sklepy internetowe

Sklep internetowy

Sklep e-commerce? Czy może platforma e-learningowa? A może jeszcze coś innego? Zapewnię wszystko, by sprzedaż była prosta i przyjemna.

Great Page Logo Copywriting

Copywriting

Tworzę teksty najwyższej jakości, które osiągają zamierzone rezultaty. Dzięki wspaniale napisanej treści przyciągniesz odbiorców.

Great Page Logo Identyfikacja Wizualna

Identyfikacja Wizualna

Logotypy, bannery, wizytówki, projekty odzieżowe, długopisy, torby, breloki, magnesy prezentacje, katalogi, ulotki i wiele, wiele więcej.

Great Page Logo SEO

SEO

Kampanie SEO to gwarancja stabilnej pozycji w wyszukiwarkach. Zbuduję strategię odpowiedniego rozwoju dla Twoich stron lub sklepów internetowych.

Great Page Logo Social Media Facebook Instagram

Social Media

Reklamy w social mediach to możliwość wyselekcjonowania odbiorców. Zoptymalizowana reklama to gwarancja dotarcia do odbiorcy.